Organizační řád

Organizační řád ordinace –  prosíme respektuje ho

7:00 – 7:30 – ordinuje pouze sestra

čas vyhrazený pro odběry krve a aplikaci injekcí (Quick INR, glykémie na lačno, výtěry, aplikace injekcí proti bolesti po předchozí domluvě, vitamin B12, očkování…)
výdej receptů (po předchozí domluvě, viz níže)

7:30-9:00 – akutní pacienti – po předchozím telefonickém kontaktu  budou objednáni  na konkrétní  čas

míněno pacienti s akutně vzniklými potížemi, ať už jsou jakékoliv – teplotami, záněty, bolestmi, dušností…
cílem je, aby se tito nemíchali mezi chronicky nemocné pacienty a případně je nenakazili (třeba chřipkou).

Nyní  v době, kdy máme  Koronavirovou  epidemii, je nutné  i  toto  nebezpečí brát vážně a proto  prosíme všechy pacienty   s příznaky  jako  je teplota  nad  37,3,  kašel , dušnost, bolesti svalů  a kloubů, průjem nebo  zvracení , aby nevcházeli do čekárny bez  předchozí tel. konzultace !!!

Pokud  se napoprvé nedovoláte, je to  tím, že  buď už s někým  voláme, nebo máme plné ruce práce.  Zkuste to prosím později.  Mezi 8-10  hodinou  dopoledne (krom pondělí,  v úterý pak 12-14  hodin)  máme i posilu  na  telefonování  a  snažíme se  co  nejvíce telefonátů  vybavit.  Víc už udělat  nelze. Děkujeme za pochopení.

9:00 – až do konce pracovní doby – objednáváme každý den

především chronicky nemocní, kteří potřebují prohlídku lékařem, preventivní prohlídky, plánované předoperační vyšetření, pracovně-lékařská péče…
cílem je co možná maximálně zkrátit dobu strávenou v čekárně
čas na který jste objednaní je orientační, někteří pacienti vyžadují více času, než který je jim po předběžném objednání vyhrazen, takže se může stát, že budete 0,5 hodiny čekat, ale i tak je to lepší, než 3 hodiny v plné čekárně bez objednání 🙂

Pokud Vám není dobře, okamžitě to oznamte sestře, nehledě na pořadí !!!

RECEPTY

Pokud berete trvale stejné léky a potřebujete pouze vystavit recept, zavolejte nám a my vám jej do druhého dne vystavíme.

telefon do ordinace: 318 822 070

Doufáme, že výše uvedená opatření usnadní život Vám i nám 🙂