Organizační řád

Organizační řád ordinace –  prosíme respektuje ho

VŠICHNI pacienti  po předchozím telefonickém kontaktu  budou OBJEDNÁNI  na konkrétní  čas

Nyní  v době, kdy máme  Koronavirovou  epidemii (ano,  stále trvá  i  když se o ní přestalo  mluvit! ), je nutné  toto  brát vážně a proto  prosíme všechny pacienty   s příznaky  jako  je teplota  nad  37,3,  kašel , dušnost, bolesti svalů  a kloubů, průjem nebo  zvracení , aby nevcházeli do čekárny  !!!  Protože jste objednáni po telefonu, víme o  Vás  a  přijdeme  si  pro vás na  chodbu, výjimečně můžete ťuknout na sestřičku.

Pokud  se napoprvé nedovoláte, je to  tím, že  buď už s někým  voláme, nebo máme plné ruce práce.  Zkuste to prosím později.   Víc už udělat  nelze. Děkujeme za pochopení.

Objednáváme i  chronicky nemocné (samozřejmě na jiný časový  interval,  než  akutně  nemocné)

Čas, na který jste objednaní, je orientační. Někteří pacienti vyžadují více času, než který je jim po předběžném objednání vyhrazen, takže se může stát, že budete 0,5 hodiny čekat, ale i tak je to lepší, než 3 hodiny v plné čekárně bez objednání 🙂

Pokud Vám není dobře, okamžitě to oznamte sestře, nehledě na pořadí !!!

RECEPTY

Pokud berete trvale stejné léky a potřebujete pouze vystavit recept, zavolejte nám, nebo  využijte zde na webových stránkách  formulář  a my vám recept do druhého dne vystavíme.

Prosím  buď  formulář, nebo  telefonické  objednání  receptu.  Máme “ specialisty“, kteří  milují,  když  udělají  oboje  a zaměstnají  nás  tak hned  dvakrát  kvůli jednomu  receptu.

Také  si  prosím objednávejte recepty mozkem – ideálně  na  3  měsíce všechny  chronické  léky najednou  a ne každých  14  dní jeden –  pak se má  někdo  dovolat, že? Když místo  1  telefonátu  za  3  měsíce  voláte  6x –  a máme  vás zaregistrovaných několik  tisíc!  Minimálně jednou  za  6  měsíců  Vás  chceme  vidět  osobně s tím, na  co  vás  chronicky  léčíme, tak na  to  myslete  při  objednávání  receptů, že máte objednat i sebe. 🙂

 

telefon do ordinace: 318 822 070

Doufáme, že výše uvedená opatření usnadní život Vám i nám 🙂